Aktualności w sklepach lipiec - spierpień

KUPUJ W NASZYCH SKLEPACH: Białystok, ul. Gen. St. Maczka 52 tel.: 609 899 009, bialystok@wurth.pl Bielsko-Biała, Warszawska 28 tel.: 695 100 326, bielsko-biala@wurth.pl Bydgoszcz, ul. Fordońska 140 tel.: 609 899 013, bydgoszcz@wurth.pl Bytom, ul. Kędzierzyńska 17A tel.: 667 992 260, bytom@wurth.pl Częstochowa, Al. Wojska Polskiego 85 tel.: 601 463 829, czestochowa@wurth.pl Dąbrowa Górnicza, Al. Józefa Piłsudskiego 2A tel.: 693 922 044, dabrowa@wurth.pl Gdańsk, ul. Załogowa 2-6 tel.: 693 910 331, gdansk@wurth.pl Gdynia, ul. Hutnicza 16 tel.: 609 899 015, gdynia@wurth.pl Gliwice, Pszczyńska 202A tel.: 693 916 264, gliwice@wurth.pl Gorzów Wlkp., ul. Myśliborska 22 tel.: 885 221 123, gorzow@wurth.pl Kalisz, ul. Wrocławska 192-204 tel.: 693 911 589, kalisz@wurth.pl Katowice, Al. Roździeńskiego 170 tel.: 609 899 010, katowice@wurth.pl Kielce, ul. Zagnańska 200 tel.: 607 496 464, kielce@wurth.pl Koszalin - Stare Bielice, ul. Słoneczna 2 tel.: 693 910 155, koszalin@wurth.pl Kraków, ul. Zakopiańska 56 tel.: 609 899 006, krakow-zakopianska@wurth.pl Kraków, ul. Josepha Conrada 63 tel.: 885 226 640, krakow-conrada@wurth.pl Lublin, ul. Bursaki 8 tel.: 609 899 007, lublin@wurth.pl Łódź, ul. Wydawnicza 1/3 (bud. F) tel.: 609 899 011, lodz@wurth.pl Nowy Sącz, Węgierska 201 tel.: 693 910 151, nowy-sacz@wurth.pl Olsztyn, ul. Budowlana 2a tel.: 609 899 049, olsztyn@wurth.pl Opole, ul. Oleska 121 tel.: 669 880 232, opole@wurth.pl Piaseczno, ul. Powstańców Warszawy 29 tel.: 885 226 630, piaseczno@wurth.pl Płock, ul. A. Mickiewicza 33 tel.: 693 910 187, plock@wurth.pl Poznań, ul. Starołęcka 7 tel.: 609 899 005, poznan-starolecka@wurth.pl Poznań - Suchy Las, ul. Obornicka 117 tel.: 786 803 177, poznan-obornicka@wurth.pl Radom, ul. Wierzbicka 26/44 tel.: 693 922 989, radom@wurth.pl Rzeszów, ul. Handlowa 3 tel.: 693 914 433, rzeszow@wurth.pl Szczecin, ul. Pomorska 144 tel.: 609 899 012, szczecin-pomorska@wurth.pl Szczecin, ul. Santocka 39 (bud. D) tel.: 693 911 706, szczecin-santocka@wurth.pl Tarnów, Kochanowskiego 49 693 918 957, tarnow@wurth.pl Toruń, ul. Polna 103-105 tel.: 785 111 007, torun@wurth.pl Warszawa, ul. Modlińska 244A tel.: 609 899 024, warszawa-modlinska@wurth.pl Warszawa, Al. Jerozolimskie 332A tel.: 693 911 594, warszawa-aleje@wurth.pl Warszawa, ul. Płowiecka 44 tel.: 885 221 121, warszawa-plowiecka@wurth.pl Warszawa, ul. Puławska 324 tel.: 785 502 851, warszawa-pulawska@wurth.pl Warszawa, ul. Połczyńska 53 tel.: 885 664 430, warszawa-polczynska@wurth.pl Warszawa / Ząbki, ul. Radzymińska 338 tel.: 519 732 423, warszawa-radzyminska@wurth.pl Wrocław, Al. Armii Krajowej 62 tel.: 609 899 008, wroclaw@wurth.pl Zielona Góra, ul. Dworcowa 4 tel.: 669 880 168, zielona-gora@wurth.pl Würth Polska Sp. z o.o. | ul. Posag 7 Panien 1 | 02-495 Warszawa tel.: +48 22 510 20 00 | e-mail: cok@wurth.pl | www.wurth.pl Publikacja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Ceny mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Podane ceny są cenami wyrażonymi w zł netto. Sprzedaż tylko dla klientów Würth Polska Sp. z o.o. będących przedsiębiorcami w rozumieniu art. 43 §1 Kodeksu Cywilnego. Zdjęcia umieszczone w publikacji mogą odbiegać od wyglądu produktów znajdujących się w sprzedaży. Informacje na temat polityki prywatności firmy Würth Polska są dostępne na stronie www.wurth.pl . BLISKO. BLIŻEJ. Würth! NOWY SKLEP

RkJQdWJsaXNoZXIy NTYyMDkw